Hizmetlerimiz

Neler yapıyoruz?

YENİ NESİL OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ...

image

Üretim aşamasında sizi en çok engelleyen parametrelerin kalite, hız, maliyet değişkenlikleri olduğunu biliyoruz. Bu değişkenleri sürpriz engeller olmaktan çıkarıp tamamen sizin kontrolünüze sunmak , tam otomatik olarak sistem güvenilirliğini sağlamak ve plansız arıza süresini en aza indirmek amacıyla işletmenizin değerini artırıyoruz. Bu sistemi daha önce kimse yapamadı diyorsanız hala Raitech ile tanışmadınız demektir. Endüstriyel otomasyon alanında tecrübeli ve çözüm odaklı bakış açısına sahip kadromuzla ihtiyacınız olan çözümleri beklentilerinizin ötesine taşıyoruz.

RAITECH, OTOMASYONA BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRİR VE GELİŞTİRİR ...

image

Öncelikli olarak makina, kimya, gıda endüstrisi ve aklınıza gelebilecek diğer tüm endüstriyel tesislerdeki üretim süreçlerinde çok yönlü tecrübeye sahibiz. PLC, SCADA, HMI programlama ve uygulama konularında istediğiniz her türlü mühendislik desteğini sunuyoruz. Mühendislik hizmetlerimizin yanı sıra otomasyon sistemlerinin komple çözümü konusunda elektroteknik (pano montaj, tasarım) ve elektrik tesisatı ta dahil olmak üzere müşterilerimize anahtar teslim çözümler üretiyoruz.

MAKİNALAR ÖĞRENİR Mİ? TABİ Kİ EVET !!!

image

Makinalarınız için gerekli olan elektronik sistemler ve servo motorlar ihtiyacınız doğrultusunda Raitech tarafından seçilir. Sizin için geliştirilen yazılımlara ek olarak tesis veya makina performansını maksimum düzeyde kullanabileceğiniz algoritmalar tasarlanır. Tasarlanan ve geliştirilen algoritmalar sayesinde zaman kaybınızı en aza indiriyor, makinaların üretim kapasitesini maksimum seviyeye çıkarıyoruz. Uygulama ihtiyacınıza göre servo motorlar ile sağlanan tüm hareket kontrol sistem çözümleri sunuyoruz. (Uçan testere, elektronik kam, açma sarma uygulamaları vb)

AYNI DİLDE TAM ENTEGRASYON İLE BAŞARI GARANTİSİ ...

image

Fabrikanızı yeniden keşfetmeye hazır mısınız? Yeni bir fabrika inşa etmek, var olan bir fabrikayı büyütmek veya yenilemek çok detaylı düşünülmesi gereken projelerdir. Yeni bir yatırım kararı için bütün olasılıklar dikkatle göz önüne alınmalıdır. Planlanan prosesler için zaman ve maliyetler etkin bir şekilde tasarlanmalıdır. Raitech olarak müşterilerimizin en doğru karara yönlenmesinde projenin en başından en sonuna kadar otomasyon sistemlerini tasarlayarak proje yönetimini üstleniyoruz.

RAITECH İLE KONTROL TAMAMEN SİZDEDİR ...

image

Sistem bileşenlerinizin kalitesi sistemininizin güvenilirliğini yansıtır. Sisteminizin yazılımı bu bileşenlerinlerin hayata geçiş sürecidir. Hızlı, kaliteli ve üst düzey verim elde etmek istediğiniz proseslerde , çok yönlü fonksiyonelliğe sahip, yüksek güvenilirliği olan ,çözüm ağı geniş algoritmalar tasarlıyoruz. Optimize edilmiş süreçler ve sorunsuz bir iş akışı için, bu yazılımları gerçek zamanlı simülasyonlarla entegre ediyoruz. Yapay zekanın yükselişi ile tanıştığınızda makinalarınızın veya tesisinizin neler yapabileceğine siz bile inanamayacaksınız. Hayal edin ve Raitech ile sonuçları görün.

HAYAL EDİN VE RAITECH İLE SONUÇLARI GÖRÜN ...

image

Raitech, müşteri mekanik projesine özel kinematik çözümleri de sunmaktadır. Çok eksenli CNC uygulamaları ve robotik çözümler üretim hattınız ile entegre edilmektedir. Müşteriye özel kinematik hesaplamalar, Pick&Place uygulamaları, yüksek hızda kameralı ayıklama sistemleri, koli yapma- doldurma ve robotik optimizasyon çözümleri, sizlere yardımcı olabileceğimiz diğer sistem çözümlerine örnektir.

ÜSTÜN BİLGİ BİRİKİM VE TECRÜBEMİZLE PROJELERİNİZE LİDERLİK EDİYORUZ ...

image

Doğru projelendirme kaliteli otomasyonun başlangıcıdır.İşte bu nedenle hayallerinizi otomasyon tecrübemizle harmanlıyoruz. Ekibimiz; en kritik proseslerde bile en doğru kontrol sistemlerini sizin beklentilerinizle en mükemmel uyumu sağlayacak şekilde koordine edecektir. Projelendirme hizmetlerimiz ; tasarım, üretim, montaj ve devreye alma faaliyetlerinin bütününü içerir. Tüm bu çalışmalar uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirilir.

PANO TASARIMI MODERNİZASYON VE GÜVENLİĞİN PÜF NOKTASIDIR.

image

İyi tasarlanmış bir pano tesisinizde uzun vadede güvenlik için olmazsa olmazlardandır. Ülkemizde pano tasarımına yeterince önem verilmemesi özellikle uluslararası çalışan firmaları ciddi bir zaman ve para kaybına uğratmaktadır.Sahip olduğumuz tecrübe, bilgi birikimi ve know-how ile tesisinize en uygun pano çözümlerini geliştiriyoruz. Dünyada endüstriyel otomasyon alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek en güncel çözümleri sunuyoruz. Kullanılacak ekipmanlara göre tesisinize özel güç hesaplamalarını optimum oranlarda hesaplayarak, pano tasarımlarınızı uluslararası standartlarda gerçekleştiriyoruz.

HAYALİNİZDE OLANIN HAYATA GEÇMESİ İÇİN DOĞRU YOLDA MISINIZ?

image

Daha etkin ve daha verimli üretim süreci için dünyada kabul gören sistemlerle çalışan bir otomasyon yapılanması ister misiniz? Fabrikanızda seçtiğiniz sistemlerin en mükemmel uyumda aynı dili konuşan sistem yönlendirmelerine sahip olması konusunda ne düşünürdünüz? Biz bu sistemi yapmayı düşünüyoruz ama tesisimiz için ne kadar doğru bir seçim yaptık diye mi düşünüyorsunuz? Ve daha bir çok sorunuzun cevabı için size doğru fikirler verebileceğimizi , en optimum çözümleri üretebileceğimizi garanti ediyoruz.